Salg

Ring oss på tlf 69 34 36 20, send en e-post til post.no@fitnessbrands.no eller kontakt en av våre dyktige medarbeidere.

morten karlsen

Morten Karlsen
Salgssjef / Sales Manager

0047 900 62 880
morten@fitnessbrands.no

Stian Tveit
Salg / Sales

0047 405 54 053
stian@fitnessbrands.no

Jonas Pettersen Hjørnegaard
Salg / Sales

0047 482 91 696
jonas@fitnessbrands.no

Selger Arnar Prøis Fitness Brands

Arnar Prøis
Salg / Sales

0047 902 74 196
arnar@fitnessbrands.no

Lars Daniel Kirkemo

Lars Daniel Arnesen-Kirkemo
Salg / Sales

0047 951 11 943
lars@fitnessbrands.no

Mette Andersen

Mette Andersen
Salg / Sales

0047 917 92 644
mette@fitnessbrands.no

Service

Ring oss på tlf 69 34 36 20, send en e-post til service.no@fitnessbrands.support eller kontakt en av våre dyktige medarbeidere.

Tommy Gundersen
Serviceansvarlig

0047 905 26 967
tommy@fitnessbrands.no

Jørn Jakobsen
Personlig Tekniker

0047 469 87 687
joern@fitnessbrands.no

Dag-Rune Martinsen
Personlig Tekniker

0047 970 01 993
dag-rune@fitnessbrands.no

Fitness-Brands-service-Andre-Rodal

Andrè Rodal
Personlig Tekniker

0047 477 18 050
andre@fitnessbrands.no

Joel Dahlgren
Personlig Tekniker

0047 934 84 328
joel@fitnessbrands.no

Robert Andrè Malkenes
Service

0047 911 20 420
robert@sportsmaster.no

Administrasjonen

Ring oss på tlf 69 34 36 20, send en e-post til post.no@fitnessbrands.no eller kontakt en av våre dyktige medarbeidere.

Frode Ingvoldstad - Fitness Brands

Frode Ingvoldstad
Daglig Leder / CEO

0047 900 88 895
frode@sportsmaster.no

Ida-Perez

Ida Perez
Markedsansvarlig / Marketing

0047 976 69 838
ida@fitnessbrands.no